Pechowa brama

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali złodziei bramy.

REKLAMA

Sprawcami okazali się 26- i 40-latek. Najpierw zdemontowali bramę, a potem wrócili po nią i wynieśli. Wtedy też zostali zatrzymani przez policjantów, a brama wróciła do właściciela – poinformowała   sierżant sztabowy Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Jak się okazało, młodszy z nich był nietrzeźwy i noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanego czynu i teraz odpowiedzą przed sądem.

KJ

 

fot. KMP Łomża

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT