56-latek ujęty

REKLAMA

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia na terenie jednej z ostrołęckich wspólnot mieszkaniowych oraz kradzieży przewodów elektrycznych z wystawy.

REKLAMA

56-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów – poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

W toku wykonywanych czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów składając obszerne wyjaśnienia. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT