Paryż w obiektywie Jolanty Góralskiej

REKLAMA

13 stycznia w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Jolanty Góralskiej zatytułowanej 'PARYSKIE KUPLETY”.

REKLAMA

Autorka zdjęć jest absolwentką Technikum Fotograficznego w Łodzi i instruktorem fotografii w OCK. Ekspozycja zaprezentuje zdjęcia inspirowane Paryżem i jego historią ukazaną przez pryzmat charakterystycznych, łatwo rozpoznawalnych budowli oraz ludzi umieszczonych na ich tle.

Mówiła Jolanta Góralska.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT