Noworoczny turniej szachowy dla dzieci i dorosłych

REKLAMA

Noworoczny Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki zostanie w rozegrany w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej.

REKLAMA

Dzisiaj zmierzą się dzieci i młodzież poinformował Dariusz Gadzała, prezes UMKS Wieża.

W sobotę będą rywalizować dorośli.

Informacji o turnieju udziela i zgłoszenia przyjmuje Dariusz Gadzała, prezes UMKS Wieża, tel. 507 053 965.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT