Otwarcie Posterunku w Łysych

REKLAMA

Otwarcie posterunku policji w Łysych odbędzie się dzisiaj (15 czerwca). W popołudniowych uroczystościach udział wezmą m.in.  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, komendant główny policji nadinspektor Jarosław Szymczyk oraz komendant wojewódzki inspektor Tomasz Michułka.

REKLAMA

Posterunek w Łysych został zamknięty w grudniu 2012 roku

Podkreśla podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Służbę w Łysych będzie pełniło 7 funkcjonariuszy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT