Młodzież u przewodniczącego Rady Miasta

REKLAMA

Delegacja klas mundurowych ZSZ nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich spotkała się z przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Grabowskim. Rozmowy dotyczyły dotychczasowej współpracy z samorządem Ostrołęki oraz jej perspektyw na przyszłość.

REKLAMA

Poinformował Tomasz Dubaj, uczeń szkoły.
Przewodniczący pochylił się nad problemami związanymi z uzupełnieniem regulaminowego umundurowania i obiecał wsparcie samorządu w tej kwestii.

Kolejne spotkanie zaplanowano po wakacjach.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT