Ostrołęczanie uczcili pamięć powstańców

REKLAMA

Powiększ

 

REKLAMA

Ostrołęczanie uczcili pamięć powstańców .
O godz. 17 ( Godzinie W ) zawyły syreny, rozbrzmiały dzwony. Jednak niewielu przechodniów w naszym mieście zastygło w bezruchu oddając hołd powstańcom.
Niewielka grupka mieszkańców, wspólnie odśpiewała pieśni patriotyczne, pod pomnikiem ku czci Żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego, którzy w latach 1939-1956 oddali życie za wolność ojczyzny.

http://www.youtube.com/watch?v=bV63aVtlL2A

zdjecia Robert Causari

{gallery}godzinaw_2k12{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT