Angielski w ZS nr 5 w Ostrołęce

REKLAMA

W ZS nr 5 w Ostrołęce trwają zajęcia z języka angielskiego. Prowadzi je wolontariuszka Lisa Duge ( z USA Cleveland w stanie Ohio). Jej mama pochodzi z Tarnowa.

REKLAMA

Zajęcia mają pomóc uczniom w doskonaleniu umiejętności językowych takich jak mówienie czy słuchanie.

Zapytaliśmy jedną z uczestniczek, co robią na spotkaniach.

Półtoragodzinne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

KJ
http://www.youtube.com/watch?v=RisAwRLQmyE

fot. Robert Causari

{gallery}wolontariat_Unii{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT