Ostrołęckie Stowarzyszenie Ekomena realizuje dwa projekty pn. 'Z inicjatywą do Młodzieży’, współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

REKLAMA

 

REKLAMA

Jeden dotyczy spływu kajakowego, a drugi rajdu rowerowego.

Mówi Bogdan Sokalski, wiceprezes Stowarzyszenia Ekomena.

Projekt jest adresowany do mieszkańców gmin: Troszyn, Olszewo-Borki, Goworowo, Lelis w wieku 11-19 lat. Udział w nim jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do końca czerwca.

Projekt przewiduje przeszkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej.

Więcej informacji można uzyskać w Stowarzyszeniu Ekomena. Biuro projektu znajduje się przy ulicy Gorbatowa 15/99 w Ostrołęce.

Do pobrania:

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT