Od poniedziałku w Ostrołęce artyści prowadzą działania w ramach Festiwalu Sztuki 3M. Ziemia.

REKLAMA

Oficjalnie przedsięwzięcie zainauguruje dzisiejszy wernisaż wystawy w Galerii Ostrołęka.

REKLAMA

Mówi Jolanta Góralska.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 20.  

Festiwal Sztuki 3M jest wspólną inicjatywą Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, Galerii Ostrołęka i Galerii 'C” z Ciechanowa. Kuratorem artystycznym projektu jest Leszek Sokoll.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT