Ostrołęckie Centrum Wolontariatu promuje pracę społeczną

REKLAMA

Konferencja w ramach projektu 'Wolontariat w NGO – szansą na rozwój organizacji’ odbyła się  dzisiaj (2 kwietnia) w Ostrołęce. Jej organizatorem było Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Centrum Wolontariatu w Warszawie.

REKLAMA

Podczas konferencji poruszono m.in. kwestie długoterminowej pracy społecznej.

Mówiła Eliza Klimaszewska ze Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne.

(mm)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT