Młodzież dla Jana Pawła II

REKLAMA

W Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce odbyły się dziś (2 kwietnia) uroczystości upamiętniające rocznicę śmierci Papierza Polaka. Uczniowie przygotowali uroczysty apel – montaż słowno muzyczny. Mówi dyrektor Krystyna Mierzejewska.

REKLAMA

Przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych, społeczność szkolna pod popiersiem Jana Pawła II złożyła wiązanki kwiatów. Jak papież zapisał się w pamięci młodych Polaków?

Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia o godz. 21.37 w  Watykanie.

(mm)

Fot. Robert Causari
{gallery}sp10_papierzrocznica{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT