Ostrołęccy radni walczą o mandat Ewy Żebrowskiej – Rosak

REKLAMA

Na XII sesji zadecydowali 9 głosami za, przy 6 przeciw o wniesieniu skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na zarządzenie wojewody w tej sprawie.

REKLAMA

Przypominamy, w poprzedniej kadencji Wojewódzki Sąd Administracyjny, a później Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził, że Ewa Żebrowska-Rosak nie może być radną i jednocześnie dyrektorem banku, w którym miasto ma rachunek. Decyzję o wniesieniu skargi wyjaśnia Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta.

Radny opozycji Maciej Kleczkowski o wyniku głosowania mówi krótko.

Radna Ewa Żebrowska – Rosak nie uczestniczyła w obradach XII Sesji Rady Miasta.

Fot. Robert Causari

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT