Ostateczny wynik 21. Finału WOŚP w regionie ostrołęckim

REKLAMA

Znana jest już dokładna kwota pieniędzy zebrana podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce. 61 119,64 złotych wpłynie na konto Orkiestry – poinformował Jakub Frydryk z ostrołęckiego sztabu.  

REKLAMA

Środki zebrane podczas tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych

Licytacje: 4269,20 zł

Najwięcej wśród wolontariuszy: 1622,41 zł Agata Leszczyńska na co dzień dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zakład Karny w Przytułach Starych – 236,20

Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce – 812,70

II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce – 1383,73 zł

Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce – 236,40 zł

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce – 664,95 zł.

Gimnazjum w Starym Lubotyniu – 2202,37 zł

Zespół Szkół Powiatowych w Czerwinie – 2423,86 zł.

Szkoła Podstawowa w Rzekuniu – 223,68 zł

Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie – 972,71 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT