Osobówka zderzyła się z autobusem

REKLAMA

Autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce zderzył się z osobówka. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia w Rzekuniu.

Poinformowała młodszy aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Początek tygodni na terenie miasta i powiatu upłynął pod znakiem kolizji. W poniedziałek doszło aż do 10 takich zdarzeń. Ponadto  podczas kontroli drogowych  funkcjonariusze ujawnili aż 12 pojazdów, które nie spełniały odpowiednich warunków technicznych, w związku z tym kierowcom odebrano dowody rejestracyjne samochodów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT