Opalarka marki Makita oraz szlifierka kątowa czeka na właściciela

REKLAMA

Podczas czynności procesowych wykonywanych do kradzieży policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu odzyskali pochodzący z kradzieży sprzęt budowlany: m.in. opalarkę marki Makita oraz szlifierkę kątową. Przedmioty są do odebrania w komendzie. Należy kontaktować się telefonicznie 29 760 15 40 lub stawić się osobiście w wydziale dw. z przestępczością przeciwko mieniu ostrołęckiej komendy.

REKLAMA

KJ

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT