13-latkowie podejrzani o kradzież telefonu komórkowego

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu ustalili, że w sierpniu doszło do kradzieży telefonu komórkowego, który miała 11-latka. Wśród podejrzanych byli 13-latkowie.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Policjanci odzyskali skradziony telefon. Wróci on do właścicielki. Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT