Oczko zaprasza na premierowy spektakl

REKLAMA


Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury zaprasza dziś na premierę spektaklu zatytułowanego 'Małe zbrodnie małżeńskie”.

Jest to opowieść o skomplikowanych relacjach między dwojgiem bliskich sobie ludzi. W sztuce następuje częsty zwrot akcji kierowany emocjami obojga bohaterów. Wystąpią Magda Romanik i  Adrian Żebrowski.

REKLAMA

Premiera spektaklu według Erica Emmanuela Schmitta, w reżyserii Wojciecha Kraszewskiego. Rozpocznie się o godz. 19. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT