Nowi policjanci (zdjęcia)

REKLAMA

Ośmioro nowych funkcjonariuszy (pięciu mężczyzn i trzy kobiety) rozpoczęło pracę w strukturach ostrołęckiej komendy.  

REKLAMA

Przeszli oni surowe egzaminacyjne sito. Zdali testy m.in. z wiedzy ogólnej, psychologiczne i egzamin sprawności fizycznej. Dzisiaj złożyli uroczyste ślubowanie. Jutro rozpoczynają półroczne szkolenie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie – poinformował aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.  

Dlaczego chcą pracować w policji? – to pytanie zadaliśmy dwojgu kandydatom.

Trzy osoby będą pracować w Ostrołęce, a pozostałe trafią do posterunków policji.

To największe od kilku lat przyjęcie nowych osób do ostrołęckiej komendy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT