OCK zaprasza na koncert pod wierzbą

REKLAMA

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert z cyklu zatytułowanego „Art Czwartek”. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (28 lipca) pod wierzbą na Placu Gen. J. Bema.

REKLAMA

Tym razem przed ostrołęcką publicznością zaprezentują się Klaudia Miłoszewska i Anna Zdrojewska. Młodym artystkom muzycznie towarzyszyć będą Arkadiusz Czernysz, Daniel Dobrowolski i Artur Piersa.
Koncert rozpocznie się o godz. 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT