Jest praca dla ponad 200 osób bezrobotnych

REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce realizuje program aktywizacji bezrobotnych pn. Bezpieczne Dziś, pewniejsze jutro.

REKLAMA

W ramach przedsięwzięcia w lipcu zostanie podpisanych ponad 200 umów na roboty publiczne, prace interwencyjne oraz staże.

Poinformowała Jolanta Filipiak z PUP w Ostrołęce.

Umowy w sprawie organizacji robót publicznych i staży zostaną zawarte na okres do 30 listopada 2011r., umowy na prace interwencyjne natomiast na 6 miesięcy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT