Obowiązek odśnieżania dachów

REKLAMA

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina o obowiązku odśnieżania dachów oraz usuwania sopli. Do wykonywania tych czynności zobowiązani są nie tylko właściciele, ale także zarządcy nieruchomości.

REKLAMA

Szczególną uwagę należy zwrócić na obiekty tymczasowe, wykorzystywane przy szpitalach i przychodniach dla chorych na COVID-19 oraz budynki wielkopowierzchniowe, m.in.: hipermarkety, hale targowe, sportowe, magazyny, a także budynki gospodarcze czy domy prywatne, szczególnie te wieloletnie.

Zalegający na dachach śnieg może stanowić ogromne zagrożenie.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT