Kino Jantar wznawia działalność

REKLAMA

Od 12 lutego wznawia działalność kino Jantar w Ostrołęce.

REKLAMA

'Czyściec’, 'Trolle 2′, 'Jak zostać gwiazdą’ – to tylko niektóre filmy, jakie będzie można obejrzeć w najbliższym czasie.

Rusza także Dyskusyjny Klub Filmowy REJS. W poniedziałek 15 lutego zostanie wyświetlony film pt. 'Zabij to i wyjedź z tego miasta’ a 22 lutego 'Zło nie istnieje’. Oba seanse rozpoczną się o godz. 18.

Przypomnijmy, że zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi w związku ze zwalczaniem pandemii koronawirusa w kinie obowiązuje limit miejsc, zakrywanie ust i nosa, zakaz konsumpcji oraz  obowiązkowa dezynfekcja dłoni.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT