O pierwszej pomocy w Gimnazjum Nr 1

REKLAMA

Lekcję poświęconą pierwszej pomocy odebrali uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce. Poprowadził ją Łukasz Siennicki, ratownik z WOPR-OS. Młodzież zdobyła teoretyczną wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy. Doskonałą okazja do oceny swoich umiejętności w tym zakresie były zajęcia praktyczne z prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej i układania poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Na kolejnych spotkaniach będzie poruszony temat związany z bezpieczeństwem na obszarach wodnych.

REKLAMA

Podkreśla Dariusz Małkowski, prezes WOPR OS.

 

Fot. http://www.wopros.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT