Aktywni seniorzy w Muzeum

REKLAMA

Zajęcia poświęcone zwyczajom i tradycjom wielkanocnym były motywem przewodnim trzeciego spotkania pod nazwą 'Muzeum Dla Seniora”. Po części teoretycznej uczestnicy wykonali palmy z bibuły. Projekt  jest skierowany do osób, które zakończyły aktywność zawodową, lecz w dalszym ciągu chcą rozwijać się i obcować z kulturą.

REKLAMA

Poinformowała Agnieszka Kowalewska.
Kolejne warsztaty odbędą się 25 kwietnia i będą dotyczyły historii fotografii w Ostrołęce.

Fot. MKK w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT