O bezpiecznych wakacjach w Kultowni

REKLAMA

Kultownia – filia Ostrołęckiego Centrum Kultury w Wojciechowicach zorganizowała dziś (20 czerwca) spotkanie profilaktyczne poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji. Inicjatywa skierowana była do uczniów i przedszkolaków.
 

REKLAMA

Akcja miała na celu przestrzec dzieci przed niebezpieczeństwem ale również pobudzenie ich do działania w sytuacji zagrożenia życia.
 

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się symulator motocykla, radiowóz policyjny oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
 

W sumie w akcji wzięło udział ponad 100 osób.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT