Andrzej Rzepliński przyjedzie do Ostrołęki

REKLAMA

Klub Obywatelski odział w Ostrołęce zaprasza 22 czerwca na kolejne spotkanie. Tym razem organizatorzy zaprosili profesora Andrzeja Rzeplińskiego – byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Tematem dyskusji będzie polityka zagraniczna Polski według konstytucji.

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w budynku przy ulicy Piłsudskiego 38, sala 105. Rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT