Nowy radiowóz dla ostrołęckich policjantów

REKLAMA

Nowy radiowóz w Wigilię został przekazany do użytku policjantom ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego. Zakup pojazdu był możliwy dzięki środkom centralnym oraz wsparciu ze strony Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń. Samorządy przeznaczyły na ten cel po 17500 zł.  

REKLAMA

Poinformował sierżant sztabowy Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT