Klaudia Miłoszewska wystąpi w Oczku

REKLAMA

Na recital Klaudii Miłoszewskiej zatytułowany 'Deszcz w Butach’ zaprasza 4 stycznia Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wokalistka Teatru Piosenki 21 wystąpi w towarzystwie muzyków: Tadeusza Kowalewskiego (piano), Marka Kowalskiego (bas, trąbka) i Mateusza Sasina (perkusja, dijembe).

REKLAMA

Poinformowała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko. Koncert rozpocznie się o godz.18. wstęp bezpłatny.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT