Nowy dyrektor Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce

REKLAMA

Wojciech Dobkowski wygrał konkurs i został wybrany na dyrektora Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce.

REKLAMA

Ostrołęczanin ma wykształcenie wyższe pedagogiczne, ukończył studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wychowania fizycznego oraz zarządzania oświatą. W 1991 r. rozpoczął pracę jako nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 im. S. Jachowicza, a od 1999 r. pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce. Od 24 lat jest członkiem NSZZ 'Solidarność. Od 5 lat pełni funkcję prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Achilles’. Jest członkiem Sekcji Ratownictwa Wodnego Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Jego hobby to stare motocykle, nurkowanie, historia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT