Brązowy medal dla tancerzy UKS Atria

REKLAMA

Patryk Tusiński – Eliza Bednarczyk wywalczyli III miejsce w X Bemowskich Dniach Tanecznych w Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego w Warszawie.

REKLAMA

Ostrołęccy tancerze zdobyli medal w tańcach standardowych, kategoria wiekowa pow. 15 roku życia, klasa taneczna C. Para reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM, trenerem tancerzy jest Katarzyna Orlicka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT