Noworodki dostaną kocyki od prezydenta

REKLAMA

Od 1 stycznia 2018 roku każdy nowo narodzony ostrołęczanin otrzyma w prezencie polarowy kocyk z symbolami miasta.

REKLAMA

Pierwszy, niebieski kocyk otrzymał Gabriel, dla dziewczynek przygotowano różowe.   

Informuje Maria Rochowicz, dyrektor Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Sportu.

W 2016 roku urodziło się 1561 dzieci zarejestrowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce. Rok później było ich o 87 więcej.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT