Koncert z cyklu PSM swojemu miastu – Trzej Królowie

REKLAMA

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Ostrołęce zaprasza na koncert z cyklu PSM swojemu miastu – Trzej Królowie. Odbędzie się 6 stycznia 2018 r. podczas mszy św. o godz. 18.00 w kościele pw. NNMP /Fara/.

REKLAMA

Zaplanowano wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego oraz krótki koncert kolęd w wykonaniu chórów PSM I i II st. bezpośrednio po mszy św.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT