3.9 C
Ostrołęka
wtorek, 5 marca 2024 r.

„Nowe życie. Na obcej ziemi.

REKLAMA

Poruszająca historia ludzi, którzy muszą zacząć budować swoje życie od nowa, w zupełnie nowym, nieznanym im miejscu.


Po opuszczeniu Wołynia, Wissarion, Nadia, Marcel i Marta z bratem przyjeżdżają do Wrocławia, by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Na miejscu czują się rozczarowani, ponieważ wszystko wygląda zupełnie inaczej niż przedstawiała to radziecka prasa. Dla Lemańskiego i jego przyjaciół powojenny rozgardiasz to dobry moment na zarobienie dużych pieniędzy, dla Andrzeja i jego rodziny to ciężka próba zmiany swojego życia a nawet wartości, którymi się dotychczas kierowali. Obraz Ziem Odzyskanych, ponura epoka stalinizmu w której bohaterowie powieści muszą się odnaleźć, by przetrwać.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Joanna Jax to polska autorka specjalizująca się w powieściach obyczajowych i romansach. W 2014 r. została wyróżniona na Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur”, w 2016 r. otrzymała Wawrzyna – Literacką Nagrodę Warmii i Mazur. Do najpopularniejszych propozycji pisarki należą „Saga von Becków” oraz „Zemsta i przebaczenie”.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex