Nowa sala obsługi w Urzędzie Skarbowym już otwarta

REKLAMA

W środę, 2 stycznia została otwarta nowa sala obsługi podatnika Urzędu Skarbowego w Ostrołęce.
Pomieszczenie to wyposażone zostało w kolejkomat, który wydaje bilety i ustala kolejność obsługi podatników.

REKLAMA

Mówił Edward Choromański, naczelnik US w Ostrołęce.

W budynku po starym kinie Jantar umiejscowiona została kasa Urzędu Skarbowego oraz 5 stanowisk obsługi klienta. Dodatkowo stworzono kącik dla dzieci. Oddanie inwestycji wartej 5 mln zł nie miało wpływu na zwiększenie obsady etatowej w placówce.

mm

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT