Likwidacja 79 sądów rejonowych

REKLAMA

Z początkiem roku z mapy Polski zniknęło 79 sądów rejonowych. To efekt reformy Ministerstwa Sprawiedliwości. Zmiany mają usprawnić  prowadzenie spraw i odciążyć najbardziej zapracowane jednostki.

REKLAMA

Rozporządzenie ministra sprawiedliwości zniosło w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Ostrołęce – Sąd Rejonowy w Pułtusku. Obszar ten przejmie teraz Sąd Rejonowy w Wyszkowie.

Natomiast  w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Łomży zmiany dotyczą Sądu Rejonowego w Grajewie, obszar przejmie Sąd Rejonowy w Łomży oraz Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem, wydział zamiejscowy będzie podlegał pod Sąd Rejonowy w Zambrowie.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT