Niewybuch w Ostrołęce

REKLAMA

W poniedziałek (8 października)  podczas prac budowlanych w rejonie Targowiska Miejskiego w Ostrołęce znaleziono niewybuchu z okresu II Wojny Światowej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, m.in. z  grupy rozpoznania minersko pirotechnicznego z ostrołęckiej komendy.
 

REKLAMA

Poinformował aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Niewybuch w bezpieczne miejsce został wywieziony przez saperów we wtorek przed godziną 10.

 

Fot.KMP w Ostrołęce
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT