Niechronieni

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci po raz kolejny przeprowadzą jutro akcję na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pn. 'Niechronieni”.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Bożena Piersa.

Od początku roku na drogach powiatu ostrołęckiego doszło do wielu wypadków z udziałem pieszych lub rowerzystów. Najczęstsze przyczyny: to nagłe wtargnięcie pieszego przed nadjeżdżający pojazd, przechodzenie w miejscu niedozwolonym i wejście na jezdnię zza pojazdu lub przeszkody.

Podczas ostatnich działań policjanci ukarali mandatami 14 pieszych uczestników ruchu drogowego, a 18 niechronionych użytkowników dróg pouczyli.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT