’Dziecko w rodzinie bez przemocy’

REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz przedszkolaków pod nazwą  'Dziecko w rodzinie bez przemocy’.

REKLAMA

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach projektu 'Przemoc  –  Zero Kompromisu”. Mówi Grzegorz Makowiecki, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Prace można składać do 30 września w siedzibie MOPR w Ostrołęce z dopiskiem 'Konkurs Plastyczny”.  
Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 13 października.

Prace dzieci zostaną zaprezentowane m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie oraz w Areszcie Śledczym w Przytułach. Najciekawsze zostaną wydrukowane w formie plakatów – ulotek i będą skierowane do społeczności lokalnej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT