Nie żyje 17-latek porażony prądem

REKLAMA

17-latek porażony prądem spadł z dużej wysokości. Nie udało się go uratować.

REKLAMA

Wczoraj po godz. 21.30 dyżurny ostrołęckiej policji został telefonicznie powiadomiony przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o śmierci nastolatka w jednej z wsi na terenie gminy Goworowo.
O szczegółach aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak ratować osobę porażoną prądem?

Mówił Bartłomiej Domian, ratownik medyczny.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT