Festiwal Nauki w ZS Nr 5 w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

Już po raz drugi Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce zorganizował Festiwal Sztuki. Inicjatywa miała na celu zachęcenie  gimnazjalistów do skorzystania z oferty edukacyjnej proponowanej przez szkołę oraz zaprezentowanie użyteczności nauki w życiu codziennym. Mówi dyrektor Waldemar Salis.

REKLAMA

Ideą Festiwalu Nauki jest potrzeba promocji wiedzy i zachęta do jej pogłębiania, integrowanie środowisk szkolnych w celu prowadzenia nie tylko wspólnych badań, ale także wspólnej promocji wiedzy, wskazania na jej rolę we własnym rozwoju i karierze zawodowej.

Wspominała Paulina Zyśk z Zespołu Szkół Nr 3 .

II Festiwal Nauki zorganizowano w ramach projektu pn. 'Mazowieckie Centrum Talentu i Kariery’.

mm

Fot. Robert Causari
{gallery}festiwalnauki{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT