NIE dla sprzedaży starego basenu w Ostrołęce

REKLAMA

Miasto za ponad 4,1 mln zł zamierza sprzedać stary basen, potwierdzenie to zarządzenie prezydenta z 21 lipca. Radny Maciej Kleczkowski, twierdzi, że mieszkańcy Ostrołęki nie chcą sprzedaży budynku.

REKLAMA

Stary basen wydaje się być dobrą alternatywą dla sportowcu, którzy regularnie i często ćwiczą. Ostrołęczanie mają wiele pomysłów na wykorzystanie obiektu.

Stara pływalnia od  2011 roku figuruje na liście nieruchomości do sprzedaży.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT