Maja Koło Sołtysa

REKLAMA

Szuje z Ostrołęki zajęły trzecie miejsce w Turnieju Kabaretów o Koło Sołtysa, który odbył się w Wąchocku.

REKLAMA

Poinformował Stanisław Orłowski.

Impreza została zorganizowana po raz ósmy. Kabarety oceniało jury złożone z przedstawicieli wąchockiej placówki kultury, Towarzystwa Przyjaciół Wąchocka oraz władz miasta i gminy. O Koło walczyło 7 kabaretów z różnych miast Polski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT