Nadzwyczajna LIII sesja Rady Miasta Ostrołęki

REKLAMA

15 listopada w ostrołęckim ratuszu odbędzie się sesja Rady Miasta. Radni będą obradować nad zmianami w budżecie na 2013 rok oraz wieloletniej prognozy finansowej dla miasta Ostrołęki. Ponadto prezydent poinformuje o złożonych przez radnych interpelacjach i odpowie na nie.

REKLAMA

Radni ostatnio zrobili się bardzo aktywni, wśród spraw, z którymi zwracają się do głowy miasta są m.in. przyszłoroczne inwestycje, odnowienie placów zabaw, remontów ulic, montażu nowej siłowni pod chmurką, czy połączenia klubów MKS Narew Ostrołęka i OTS Korona HiD Ostrołęka.

Sesja rozpocznie się o godz. 13.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT