Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przygotowuje wystawę pamięci księdza Władysława Skierkowskiego zatytułowaną 'Leć głosie po rosie…”

REKLAMA

Jej wernisaż odbędzie się 20 sierpnia, w 70 rocznicę jego śmierci.

REKLAMA

Wystawa skierowana jest nie tylko do mieszkańców kurpiowszczyzny. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie miała ona wydźwięk ogólnopolski.

Mówiła Katarzyna Mróz z Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Tytuł wystawy nawiązuje do jednej z pieśni kurpiowskiej.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godz. 16. Ekspozycję można będzie oglądać do października.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT