365 dni – pod taką nazwą Jarosław Sender, Tomasz Grzyb, Marek Młodzianowski i Tomasz Lendo pokazują Ostrołękę zamkniętą w kadrach

REKLAMA

Inicjatywa została zapoczątkowana 14 lutego.

REKLAMA

Od tej pory, dzień po dniu ostrołęczanie pokazują swój indywidualny punkt widzenia na miasto. Bez obrazów, z którymi niejednokrotnie się spotykaliśmy, bez mostu im. Madalińskiego, bez ratusza, bez polityków.

Zachęcamy do oglądania zdjęć na stronie internetowej www.365.ostroleka.pl

Fot. Tomasz Lendo

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT