Msza Święta w intencji zmarłych samorządowców z terenu Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego

REKLAMA

W najbliższą niedzielę w kościele pw. Zbawiciela Świata  odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji zmarłych samorządowców z terenu Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego – informuje starostwo.

REKLAMA

Podczas nabożeństwa wierni uczczą pamięć tych co tworzyli podstawy państwowości w wymiarze lokalnym. W liturgii uczestniczyć będą między innymi władze powiatu ostrołęckiego i Ostrołęki.

Msza odprawiona zostanie 4 listopada o godzinie 10.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT