Finał Ligi Gminy Olszewo-Borki

REKLAMA

Jak informuje Urząd Gminy w Olszewie – Borkach minęły już dwa tygodnie  od wielkiego Finału Ligi Gminy, który odbył się w połowie października na boisku w Olszewie-Borkach.

REKLAMA

Rozgrywki były prowadzone systemem dwurundowym, wiosna-jesień. Mecze odbywały się na boiskach w Nowej Wsi, Olszewie-Borkach oraz w Dobrołęce. W turnieju walczyło 6 zespołów. W 10 niedziel rozegrano 30 meczy, w których padło 251 Goli.

Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna z Nowej Wsi.
Wicemistrzem została drużyna z Zabiela Pilik.
Trzecie miejsce zdobyła drużyna Bronx Olszewo-Borki.
Najlepszym strzelcem został Paweł Zalewski z LKS Olszewo-Borki.

Organizatorem był LKS Olszewo-Borki.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT