Młodzieżowy Klub Dyskusyjny zaprasza na pierwsze spotkanie

REKLAMA

Dzisiaj (25 września) swoją działalność zainauguruje Młodzieżowy Klub Dyskusyjny, który powstał przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce. Inicjatywa skierowana jest przede wszytkim do młodzieży szkolnej. Skupi osoby, które interesują się poezją i literaturą, lubiące czytać i mające potrzebę rozmawiania o tym.

REKLAMA

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Klubie Przy Studziennej, w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ul Gomulickiego. Rozpocznie się o godzinie 17.

mm

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT