5 ton odpadów zebrano w Ostrołęce

REKLAMA

Blisko 5 ton odpadów zebrali ostrołęczanie podczas akcji sprzątania miasta, która odbyła się w dniach 14-16 września br.  Zaangażowało się w nią kilka tysięcy osób. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

REKLAMA

Akcja 'SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA”, w którą wpisała się miejska inicjatywa, należy do czołówki krajowych kampanii. W tym roku przebiegała pod hasełm  'Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę”.

Przedsięwzięcie w Ostrołęce  koordynował Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT